agario

istanbul sohbet Chat

Server Adı
:
istanbul sohbet Chat
İp/Site
:
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2015-01-10 15:58:04
Puan
:
0 OY
istanbul sohbet Chat
Google Yandex

Merhaba istanbul sohbet kullanıcıları.

Sizler için açtıgımız sohbet ağımızda istanbuldan google üzerindne ikamet eden :) Kullanıcılarımızı sohbet agımıza geldikleri için şimdiden teşekürlerimi borc biliriz  Sizler için hazırladıgımız #istanbul sohbet odasında istanbuldan gelen ziyaretcileri sohbet severleri ağırlamaktadır. Sohbet portalımızda Radyo muz bulunmaktadır radyomuzdan Online olan dj lerimizden özel isdekler isteye bilrisiniz ozelikle kanalımzıdakı OzeL NİCKLİ ARKADAŞIMIZ SÜPER ŞARKILAR SÖyluyor  Ondan isdediginiz şarkıyı özel olarak isteyin özel olarak size söylesin söyleemse RauL rumuzlu Kişiye şikayet edebilrisiniz.

Sohbet serverimzide Oyun odaları islami bilgiler veren odalar mevcut olmaktadır bu odalarda oyunlar oynaya bilrisiniz bol bol vakit geçirebileceginiz çok güzel bir ortamdır. sitemiz agı balimsohbet.com adresine aittir balimsohbet.com 9 yılına ayak basmişdır eski kapanmayan sunuculardan birtanesidir sunucu özel olmaktadır herkesi sohbet ortamına alınmamaktadır herkes giremez özel kişiler sohbete gire bilri vip uyeligiyokdur tamamen üçretsizdir sunucu sahibi seçicidir şimdiden iyi sohbetler dileriz istanbul sohbet teşekürlerini sunar.

 

Etiketler

istanbul sohbet Chat, istanbul sohbet Chat kayıt, istanbul sohbet Chat indir, istanbul sohbet Chat anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası