razador2

Silkroad indir

Server Adı
:
Silkroad indir
İp/Site
:
Derece
:
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-09-08 03:10:32
Puan
:
0 OY
Silkroad indir
Google Yandex

Silkroad İndir, Sro İndir, Silkroad Online indir, Silkroad Hemen İndir, Silkroad Yükle, Silkroad Download

Silkroad Oyunu Kısaca SRO Olarak Söylenir. Silkroad Online İpek Yolu Adına Gelmektedir. Joymax Firması Tarafından Geliştirilen Devasa Oyunculu Çevrimiçi rol yapma oyunu olarak bilinir. Oyun İlk olarak Doğu Asya ve Avrupa'da Çıktığı için 250.000.000 Oyuncuya Sahiptir. "Silk Road" Doğu ve Batıyı Bağlayan ipek Yolunu Benimsemiştir. Bu Yolda, Genellikle Ticaret Yapılmakta Doğu ve Batı Malları Ticari İşler İçin Kullanılmaktadır. İpek Yolu'nu Bir Çok Kişi Kullanmaktadır. Tüccarlar, Maceracılar, Askerler ve Diplomatlar Kullanmaktaydı İpek Yolunu Genellikle. Silk road Oyununda Irk Seçimini Çin ve Avrupalı Olarak İki Irk Bulunmaktadır. Silk road Oyununda Karakter Gelişiminde Bir Çok Unsur ele Alınmalı ve Statü Puanları Dağıtılarak Daha Sağlam Bir Oyuncu Olabilirsiniz. Beceri Skillerinde Yapmanız Gereken İlk Başta Size İlk Uygun Beceriyi Seçmek ve Bu Beceriyi Her Aşamada Geliştirmek Sizi Sağlam Bir Oyuncu Yapacaktır. Oyunda Bir Çok Kıyafet var ve bu kıyafetler özellik bakımına göre kullanılmaktadır.

Aynı Metin2'de de Olduğu gibi oyun içerisinde kullandığımız itemlere + basabiliyor ve bu itemlere özellikler ekleyebiliyoruz.

Not: Silk road Oyunu Çin İle İstanbul arasında geçmektedir.

Buraya Tıkla Ve Hemen İndirmeye Başla

Etiketler

Silkroad indir, Silkroad indir kayıt, Silkroad indir indir, Silkroad indir anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası