reklam

Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama

Server Adı
:
Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2016-08-06 01:58:45
Puan
:
0 OY
Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama
Google Yandex

Metin2 pvp serverler de item dönüşümlerini ayarlamak çok basittir. Bazı arkadaşlar oyunu açtıkdan sonra bakıyor ki item dönüşümleri kapalı ve bir türlü bulamıyolar ortada kalıyolar oysa ki çok basit bir olay. Mesela +9 ay kılıcını +0 runik kılıca epic suradan değiştirebilecek oyuncu. Aslında bunu metin2 pvp sunucunuza eklemeniz yani bunu derken dönüşümlerden bahsediyorum oyuncu için çok iyi olacaktır oyununuzda biraz daha fazla vakit geçirebilirler. Zırh silah kask ayakkabı hepsinin dönüşümleri aynı şekildedir item şeklinde düşünmek lazım. Şimdi anlatıma geçelim.

1-İlk önce navicata bağlanıyoruz yani pvp'mizin mysql sunucusuna bağlanıyoruz. Buradan Player databasesinden item_protaya giriyoruz. Tabi ki hangi itemi dönüştürceğimize karar veriyoruz ilk önce mesela ben +9 Çelik zırhı +0 turkuaz çelik zırha çevirmek istiyorum.

2- Hemen +9 çelik zırhın kodu olan 11299 u aratıyorum item proto tablosunda ve sağ sutünalra doğru ilerliyoruz burada refine_set ve refine_vnum olması lazım. refine_set geçmek için istediği itemlerdir bunu refine_protodan ayarlayabilirsiniz o başka konu. refine_vnum ise dönüşecek olan itemdir burayada 42000 yazdığımda item istediğiniz zorluklar karşısında oyuncu onu temin ettiğinde değişecektir. Refine_set boş kalırsa item hiç birşey istemeden dönüşecektir. İşte gördüğünüz gibi pvp serverler de dönüşümler bundan ibarettir. Refine_vnum ve refine_set ile item dönüşümünü ayarladıktan sonra oyuna reboot atmanız yeterli olacaktır sizlere iyi oyunlar diliyorum umarım anlamışsınızdır.

Etiketler

Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama, Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama kayıt, Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama indir, Metin2 Pvp item dönüşümlerini ayarlama anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası