reklam

Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama

Server Adı
:
Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Kapalı
E.Tarihi
:
2016-08-06 01:47:26
Puan
:
0 OY
Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama
Google Yandex

Özellikle bir çok yeni metin2 pvp server açan kullanıcı için gerekli bir konuya el atacağız ilk başta bunu belirterek konuya girmek istiyorum. Metin taşı düşme süresini ve metin taşı çıkma yerlerini ayarlayacağız çok basit bir işlem korkmanıza gerek yoktur zor değildir.

metin taşı

Tabi bunları anlatırken size metin2 pvplerde lazım olacak bilgileri konumuzda ara ara vereceğiz bu konuylada bağlantısı olabilir.

Hemen başlayalım. Filezilla programından pvp serverler sunucunuza bağlanıyorsunuz. /usr/game/share/locale/turkey/map bu dizinden hangi mapde düzenleme yapacaksanız o haritayı seçiyorsunuz. Mesela ormandaki metinler için metin2_map_trent klasörünü açıyorsunuz ve içinde stone.txt bulunuyor. Bizim işimiz bu dosyayla. Bu dosyayı açıyoruz ve önümüze aşağıdaki gibi görüntü çıkıyor.

metin taşı

Kordinat : metin taşı yeri 60 161 olan kısımdır.

Süre: metin taşının kesildikten sonraki çıkma süresi 3650s yazan yerdir. Yani 3650 saniye arayla çıkar bunu siz düzeltip istediğiniz süreyi yapabilirsiniz.

Türü: metin taşının türü ise en son kısımdaki 8024 yazan yerdir.

Adet: kaç adet çıkacagı ise 100 1 yazan kısımdaki 1 sayısıdır.

İşte bukadardır konumuz orman bölgesine gidip bu uyguladığımızı kendi metin2 pvp serverler de deneyebilirsiniz.

Etiketler

Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama, Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama kayıt, Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama indir, Metin taşı düşme süresi ve yerini ayarlama anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası