razador2

100 LvL China General Görevi | gereksimleri

Server Adı
:
100 LvL China General Görevi | gereksimleri
İp/Site
:
Derece
:
Durum
:
Server Kapalı
E.Tarihi
:
2014-09-12 17:29:22
Puan
:
0 OY
100 LvL China General Görevi | gereksimleri
Google Yandex

1. Kademe: Askeri Test 2 (Military Test 2)


Jangan'a gidin ve NPC General Sonhyeon'i ziyaret edin, General Sonhyeon ile 2 defa konuşun ve 2. kez konuştuğunuzda sizi biryere ışınlıycak.Işınlandığınız yerde 10 dakika boyunca canlı kalmanız yeterlidir.Herhangibi bir şey öldürmenize gerek yok.

2.Kademe: Yeni Yarışma (New Challange)

General Sonhyeon 'le tekrar konuşun ve NPC Exorcist Miaoryeong 'i ziyaret edin.


3.kademe: Hayatın Kolu (Branch Of Life)

Tekrar Exorcist Miaoryeong ile konuşun ve yeni görevinizi alın.Yeni göreviniz Goat veya Shaur kesip energy of mountain düşürmek.1 tane düşürmeniz yeterlidir.

Bu iki canavarı haritada penbe ile işaretlenmiş alanda bulabilirsiniz.

Goat


ShaurBu iki canavardan birinden energy of mountain itemini düşürdükten sonra Decayed Yeoha veya Yeoha kesmeniz gerekmektedir.

Bu iki canavarı aşama 2 görevini aldığınız yerde bulabilirsiniz.

Decayed Yeoha


YeohaBurada dikkat etmeniz gereken Decayed Yeoha veya Yeoha keserken Goat veya Shaur'dan düşürdüğünüz energy of mountain itemine aynı anda mause ile sağ tıklamaktır.Bu işlemi yaptıktan sonra size Branch of life verecek

4.Kademe: Güneş Tanrısının kalıntıları (Relic of Sun God)

Tekrar Exorcist Miaoryeong
ile konuşun ve o size yeni görevinizi vericek ve 20 veya 30 Tane kadar Shinning crystal topluycaksınız.20 veya 30 tane Shinning crystali Karakoram da Ishade veya Hashade keserek topluycaksınız.

Bu iki canavarı haritada turuncu ile işaretlenmiş bölgede bulabilirsiniz.Ishade

HashadeDüşürmüş olduğunuz Shinning crystali samarkanta Cleopatra's Gate war yazının hemen üstünde haritada işaretli alanda mause'sağ tıklayarak Relic of Sun God itemini cıkartmanız gerekiyor.


5.Kademe: Yeraltı Ruhu (Spirit of Underworld)

Exorcist Miaoryeong 'le tekrar konuşun ve sizi 95 lvl çok güçlü olmayan bir canavarın yanına ışınlayacak. Berserk'in full olması ve canavarı zerkle kesmeniz gerekiyor.

6.kademe: Bir diğer artış (Another Increment)

Exorcist Miaoryeong'le tekrar konuşun ve General Sonhyeon 'i ziyaret ettiğinizde görevi tamamlamış olursunuz ve yeni General yazınız Charınızın isminin önüne eklenmiş oluyor.

Etiketler

100 LvL China General Görevi | gereksimleri, 100 LvL China General Görevi | gereksimleri kayıt, 100 LvL China General Görevi | gereksimleri indir, 100 LvL China General Görevi | gereksimleri anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası