reklam

Flappy Space oyna

Server Adı
:
Flappy Space oyna
Derece
:
Oyunlar
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-05-03 16:44:42
Puan
:
0 OY
Flappy Space oyna
Google Yandex
Flappy Space ; Oyun Flappy Bird'in kuzenlerinin 10 yıl önce, uzaya gurbete gitmeleriyle başlıyor. Oyunumuz Flappy Bird Space, uzayda gezegenler arasından kaçış ile başlıyor, uzayda ilerlerken irili ufaklı gezegenler bize engel oluyor, biz zaten çok hızlıyız, önümüze çıkan bonuslardan birisi füzeler; önümüzü engellerden bir süleriğine temizliyor, bir diğer bonus ise zaman bonusu; bizi yavaşlatıyor ve daha kolay ilerliyoruz, bir bonus daha can bonusu; can bonusunu alınca hiçbir engele 5 sn takılmıyoruz olay bundan ibaret, oyunu FARE ile oynabilirsiniz, oyunda çok sağlam yarışmacılar var zaten skorları görürsünüz, oyun bitiminde sizde skorunuzu yazıp kayıt edebilirsiniz, iyi eğlenceler dileriz.
 
Oyunumuz Mause ile tıklayarak oynanır.
OYUN VE VİDEO BÖLÜMÜ

Etiketler

Flappy Space oyna, Flappy Space oyna kayıt, Flappy Space oyna indir, Flappy Space oyna anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2
irc hosting Canlı Maç izle Selcuksports hititbet ganobet bahsegel deneme bonusu veren siteler

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası