reklam

DDTank Brazuka (Panelli)

Server Adı
:
DDTank Brazuka (Panelli)
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-06-15 20:55:38
Puan
:
2 OY
DDTank Brazuka (Panelli)
Google Yandex

Server sürümü R22.1'den R30.1 oldu ÇARLAR SİLİNDİ !!

Server panellidir ve admin panelinden istediğiniz eşyayı hesabınıza yollayabilirsiniz. En fazla +12 ve +150 sentez yollanır bug yapamazsınız. Pedra Avançada ile demirci atölyesinde Avançado 1 Avançado 2 ve Avançado 3 yapabilirsiniz.


Sonra mor inci ile yaldızlayabilir yani GOLD yapabilirsiniz. Savaşma gücünüz biraz azdır ama Totem ile rahatça 500 k 1 m yapabilirsiniz. Keşif yarı çalışır yarı çalışmaz.
Panel : Db Tank Manager

Kupon : 9999999
Bağlı Kupon : 0
Altın : 9999999

Server içi görüntüler :
Admin Paneli :Hesabımdan Görüntüler :
Kayıt :


Oyun İçi Görüntüler : 

İNDİRME LİNKİ http://torr.mediaget.com/torr.php?r=forumexe.com&s=DDTank%20Brazuka%20(Panelli)&f=DDTank%20Brazuka%20(Panelli)

OYUN VE VİDEO BÖLÜMÜ

Etiketler

DDTank Brazuka (Panelli), DDTank Brazuka (Panelli) kayıt, DDTank Brazuka (Panelli) indir, DDTank Brazuka (Panelli) anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası