Serverini Tanıt

Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet

Server Adı
:
Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet
İp/Site
:
Derece
:
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-08-24 16:34:39
Puan
:
0 OY
Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet
Google Yandex


Çetin Bilişim İnternet Hizmetleri
www.cetinbilisim.netTanıtım konumuza yeniden hoş geldiniz,


Tanıtım konumuza başlamadan önce yaklaşık 1 aydır forum üzerinde her ne kadar aktif olarak bir satış konumuz olmasa da, web sitemiz üzerinden yapılan yoğun talepleriniz için sizlere minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz. Kuruluşumuzdan bu yana daima müşteri odaklı hizmet vermeye çalışan Çetin Bilişim, sektördeki 1.5 yılının sonunda kendisine duyulan güven nedeniyle artık hizmetleriyle müşterilerini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Oyun sunucusu sektöründe olmamızın en büyük amaçlarından biri; Sizlere her geçen gün büyüyen bu sektörde kalıcı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktır. Her geçen gün müşterilerimiz sayesinde kazandığımız deneyimle sistemlerimizi biraz daha geliştiriyor, daima yenilenen güncel hizmetlerimiz sayesinde de her daim müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Umuyoruz ki Çetin Bilişim'i tercih ettiğiniz için memnun kalır, böylece en büyük motivasyon kaynağımız olan mutlu müşteri portföyümüze sizin de adınızı yazabiliriz.


 

Saygılarımla..
Serhat ÇETİN 

+SERVER FİLES

Yeni bir game ve files alt yapısı ile hazırlanan v4 filesımız, çıkan bir çok güncellemeyi bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca yapımı esnasında önceki versiyonlarda müşterilerimizin tavsiyeleri / istekleri de göz önünde bulundurularak hazırlanan server filesımızda aradığınız bir çok özelliği bulacağınızı düşünüyoruz. Detaylar için www.tanitim.cetinpvp.com adresini ziyaret edebilir, www.demo.cetinpvp.com test serverımıza bağlanarak oyun sunucusunu test edebilirsiniz.

+KONTROL PANEL

Yenilen kontrol panelimizle artık çok daha fazla özellik sizlerle !
Ücretsiz olarak tüm paketlerimizde sunulan oyun sunucusu kontrol panelimiz ile artık putty, navicat ve filezilla'ya ihtiyacınız kalmıyor.
Ayrıca çok yakın bir zamanda internet sitemiz üzerinden sanal sunucularınızın uptime ve trafik grafiği, Disk / CPU / Ram kullanımı gibi özelliklerini kontrol edip aynı zamanda panel sayesinde ana makine üzerinden makinenizi açıp / kapatabileceksiniz.


+YENİ DONANIM

Dell R410 sunucularda, Çift işlemci ve SSD Disk ile çok daha hızlı sunucular sizleri bekliyor !
Önceden sunulan SATA diskler yerine, artık tüm oyun sunucularımızda SSD diskler bağlanarak teslimat sağlanacaktır. Bu sayede sunucunuzun veri okuma / yazma hızı yaklaşık 15 kat artacağından bu da oyun sunucunuzun verimini oldukça arttıracaktır.

+KORUMA SİSTEMİ

Bir çok müşterimizin sorduğu ve en çok çekindiği konular arasında yer alan saldırı konusunda ise firmamız önceki gibi yazılımsal olarak bir koruma sağlamakta. Ancak artık müşterilerimiz hiç bir ek ücret ödemeden ip adreslerini yurt dışına kapatabilir, buna ek olarak cüzî bir miktar karşılığında donanımsal olarak koruma hizmetimizinden yararlanabilir. Free BSD 9.1 İşletim sistemiyle beraber yepyeni bir düzenleme içine giren firmamız, geçmişteki kullandığı tüm yazılımları silip sektörün ileri gelenleriyle beraber yeni bir yazılımsal koruma sistemi geliştirmiştir. Yazılımsal koruma tüm oyun sunucusu paketlerimizde ücretsizdir.

+SMS SİSTEMİ

Artık CetinBilisim.Net telefonunuz olduğu her yerde !
Teslimatlarınız, destek talebi yanıtlarınız, hesabınız ve hizmetinizle alakalı önemli duyurular, yaklaşan faturalarınızın ödeme günleri, aktif kampanyalarımız düzenli olarak sistemimizde girmiş olduğunuz cep telefonuna ücretsiz olarak gönderilecektir. Tek yapmanız gereken, bir destek talebi göndererek, numaranızı sistemimize kayıt etmemizi sağlamak.

*Sunucunuzun kurulum işlemleri başladıktan sonra teslim aşamasını gösteren tablo. 

+SUNUCU KURULUMU

Oyun sunucunuzun kurulduğu ve giriş packinizin upload edildiği aşamadır. Bu süreçte ip adresiniz ve şifreleriniz de belirlenmektedir.

+DOMAİN ( SİTE ) KURULUMU

Ek ücretle aldığınız ya da paketlerimizin yanında verilen ücretsiz alan adlarından birinin kayıt edilip, NS adreslerinin yönlendirilip limitsiz hostinginin bağlandığı aşamadır. NS Adreslerinin oturması ve hostingin bağlanması ortalama 25 dakika sürmektedir.

+FORUM KURULUMU

İsteğinize göre MyBB ya da Woltlab olarak kurulan, istemediğiniz takdirde teslimatınız esnasında kurulmayıp teslimatınızı 13 dakika kadar erkene aldıran aşamadır. Teslimat esnasında kurulmayan forum, bir daha kurulmamaktadır.

+OTO PATCHER KURULUMU

TR Tipi ve tamamen oyununuza özel olarak oto patcherınızın hazırlandığı aşamadır. Ek ücret karşılığı ya da paketin yanında hediye ( 3 Gb ve üzeri paketler ) olarak verildiği takdirde packlerinizin tasarımınızın hazırlanıp upload edilmesi yaklaşık 180 dakika almaktadır. Oto patcher için ek 15 TL ödeyebilir ya da 3 Gb ve üzeri sunucu alabilirsiniz.

+DESTEK - MARKET KURULUMU

Sitenize destek ve online market sistemlerinin kurulduğu aşamadır. Bu sistemleri kurdurmak istemeyen müşterilerimiz 15 dakika daha erken teslimat alabilirler. Ancak unutulmamalıdır ki, teslimat sonrasında bir daha kurulumu yapılmaz.Tüm sunucular sanallaştırma altyapısı olarak VMWare kullanmaktadır.
Sunucu paketlerinde belirtilen RAM , CPU ve DİSK alanı sunucuya ayrılmaktadır ve paylaşımı söz konusu değildir.
Network bağlantısı1 Gbit port ve 100 Mbit bağlantı şeklindedir.Belirtilen port paylaşımlıdır.
%99.97 Uptime garanti edilmektedir.
Ödemenizi takiben faturanız 2 iş günü içerisinde kargoya verilerek tarafınıza iletilebilir.
Hiçbir şekilde iade söz konusu değildir.
Sunucu sahiplerinin yapmış olduğu hatalardan dolayı sorumluluk kabul edilmez.Firma Adı : Çetin Bilişim İnternet Hizmetleri
Faaliyet Numarası : 2703
Vergi Numarası : 2440652715
Vergi Dairesi : Kırkpınar V.D.


Web Site : www.cetinbilisim.net
Skype Adresi : cetinbilisim
Mail Adresi :mail@cetinbilisim.net
Telefon Numarası : +90 541 851 64 08
Adres : Hacı Sarraf Mah. Mektep Aralık Sok. No : 6 Merkez/EDİRNE

Etiketler

Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet, Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet kayıt, Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet indir, Ys Belgeli - Vergi Levhalı : CetinBilisim.Net l Güvenilir Hizmet anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası