reklam

THE Minecraft City

Server Adı
:
THE Minecraft City
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Kapalı
E.Tarihi
:
2016-06-27 01:08:13
Puan
:
0 OY
THE Minecraft City
Google Yandex

HAMACHİ SERVER IP:25.80.141.64

 

 Hamachi ağlarımız: The Minecraft City1 ,  The Minecraft City2 , The Minecraft City3 , The Minecraft City4 olup hepsinin şifresi: ‘’123’’tür.
R-Line: THE MİNECRAFT CİTY : Rol yapma türündeki bu serverımız tamamen ticaret ve alışveriş üzerine kurulu. (Böyle dediğimize bakmayın pvp alanları da olacak tabi ki :) ) Aslında 2013 temmuzda açılan serverımız teknik aksaklıklar dolayısıyla 3 hafta hizmette kalabildi.Artık tekrar online olan serverımızda,zümrüt para yerine geçmektedir.Bu yüzden oldukça uzun ömürlü bir serverdır.Oyun içerisinde madende çalışabilir,fabrikada çalışabilir,polis olabilir,bankada çalışabilir,hayvan yakalayıcısı olabilir,bekçi olabilir,çiftçilik ve serbest meslek yapabilir, yapabilir, yapabilir diye gitmeyeceğim daha bir sürü meslek var serverımıza geldiğinizde çeşidin çok olduğunu zaten göreceksiniz :) Serverımızda tabelaların önemi çok fazladır eğer ek[Bu kelime yasaklıdır]siz bir şekilde okursanız sw ye hemen alışır oyunu çabuk öğrenirsiniz, ayriyeten server bilgilendirme binasında da çok önemli bilgiler yazmaktadır. Oyunumuzda adminler hep online olacaktır. Sorularınızı, serverın hatalarını veya ek[Bu kelime yasaklıdır]lerini bizlere iletebilirsiniz. Şuan serverımız hamachi üzerinden oynanabilir olacaktır ama baktık çok yoğun istek var nitrado serverlarına geçiş olacaktır hiç şüpheniz olmasın :). Serverın açılış tarihi 27.06.2016 olup, bir sıkıntı çıkmazsa öğleden sonra açılacaktır.
Hamachi ağlarımız: The Minecraft City1 ,  The Minecraft City2 , The Minecraft City3 , The Minecraft City4 olup hepsinin şifresi:  ‘123’tür.
NOT: Map tamamen kendi yapımımızdır.
 
 

Etiketler

THE Minecraft City, THE Minecraft City kayıt, THE Minecraft City indir, THE Minecraft City anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası