agario

Sirin Chat

Server Adı
:
Sirin Chat
İp/Site
:
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2015-01-10 12:45:33
Puan
:
0 OY
Sirin Chat
Google Yandex

SirinChat.Net - şirin chat sohbet odaları sitesi chat kelimesinde hızla güzel ve kaliteli hizmetler veren kalitesinden kesinlikle ödün vermeyen şirin bir siteyiz. En geniş çerçeve içerisinde siz değerli kullanıcılarına hizmet vermekten mutluluk duyan farklılığınıda ortaya koymakdan çekinmeyen ortamları sunmaya hazırız. Sizlere en ideal farklı eğlencesel ve muhabbet olarakda ortam kuran güzelliğin farkına varmanız dileğimle. Sitemizden biraz bahsetmek gerekirse özellikle google arama motorunu hedef alıp yükselmek için en kaliteli seo (search engineer optimizasyon) çalışmalarına adım adım devam eden müptelalağımızı ortaya koymakdan çekinmeyen bir group oluşturuyoruz. Site seo & webmaster Ayaz, server owner Ferdi ile birlikte güzel IRC (internet relay chat) ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Diğer sitelerden farkımızı ön plana çıkarmak gerekirse: herhangi kâr amacı gütmeyen sunucuyuz. Diğer sunucular operlik, adminlik den tutunda kanalları, hatta operatörlüğü bile artık ücret karşılığında veriyorlar. Ben şahsen bu tür ortamlarda insanlar eğlenmek, vakit geçirmek, günlük streslerini atmak için geliyorlar. Buna nazaran bu tür ücretlendirmelere kesinlikle karşıyım. Zaten adam operatör olarak, kanal idaresi gerek ise admin olarak görevini yaptığında o görevi hak ediyor. Neden para ödeyip bu tür görevler alırlar hiç anlamıyorum. Bizlerin vizyonu daha çok az ve öz olmak sevimli insanlarla sohbet odalarımızda tanışıp özgünlüğümüzü korumaktır. Misyonumuz ise bu tür ücretlendirmelere karşı olduğumuzu tamamen ücretsiz hizmet vererek tepkimizi ortaya koymaktır. Bizler için sizlerin rahatca zaman geçirebilmeniz önemlidir. Sizler olmasanız bizlerin bu hizmetide vermesinin hiçbir anlamı kalmamaktadır. Hizmetlerimiz arasında anonslu djlerimiz ile birlikte müzik keyfinden tutunda, yarisma, oyun, carkifelek gibi eğlence kanallarımızda bulunmaktadır. Son olarak sizlerde aramızda yerinizi almanızı bu güzel ücretsiz, üyeliksiz hizmetimizden faydalanmanızdır. Hoşca kalınız. SirinChat Sunar!

Etiketler

Sirin Chat, Sirin Chat kayıt, Sirin Chat indir, Sirin Chat anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası