Serverini Tanıt

Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda

Server Adı
:
Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda
İp/Site
:
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2016-03-14 21:14:05
Puan
:
0 OY
Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda
Google Yandex

 

Güçlü Sunucu, Profesyonel Ekip, Eskimeyen Kalite!

 

Diğer Knight Online Server’larından farklı olan ve uzun yıllardır en çok oynanan PVP Sexy Ko, siz oyun severlere MMO zevkini tam anlamıyla yaşatacak.

Sexy Ko, oyuncuların tüm dilek, istek ve şikayetlerini bir araya getirerek oyunu geliştirien, kar amacı gütmeyen bir PVP server. Oyuncular, yapılan anketlerin sonuçlarına göre diğer PVP’lere ve Steam Ko’ya göre daha fazla zevk alıyor, eğleniyor ve aksiyon yaşıyor. 20xx Client’in getirdiği yenilikleri oyunculara güncel olarak sunan profesyonel Sexy Ko ekibi, neredeyse her gün event’ler yaparak oyuncuların doğru PVP’de olduğunu tekrar tekrar hatırlatıyor.

Yeniliğe açık yapısı ile tanınan Sexy Ko’da level sınırı 83. Üstelik bu sınır, oyuncuların geldiği sınıra göre düzenleniyor. Her hafta gelen güncellemeler ile oyun kaliteli bir ekibin yapılandırma sürecinde gelişirken,  tüm oyunculara hediye paketleri dağıtılıyor, yeni gelen oyunculara ise harika başlangıç seviyesinin üstünde promosyonlar veriliyor. 

Yabancı oyuncuların’da sıkça oynadığı oyun olan Sexy Ko, her haftanın yanı sıra, iki gün boyunca yaptığı boss eventler ile siz oyuncular eğlenirken kazanıyor olacak. Eğlencenin yanı sıra, yapılan Klan Savaşları ve kişisel turnuvalar ile oyuncular büyük rekabetler ile yerini ve sıralamasını belli ediyor.

+1000’den fazla oyuncusu, +100’den fazla klanı ile savaş kaldığı yerden devam ediyor! Eğer sizde bu kaliteli ve hiç bir zaman kar amacı gütmeyen PVP server Sexy Ko’ya katılmak istiyorsanız, www.sexy-ko.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sexy Ko oyuncuları için tam donanımlı bir sitemiz var! aktif oyuncu sayısı, tam zamanlı sunucu saati, yapılan etkinliklere özel bilgilendirme sayfası, sıralama ve daha fazlası Sexy Ko web sitesinde. Yine indirme ve kayıt işlemlerinizi web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Etiketler

Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda, Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda kayıt, Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda indir, Sexy-KO Yeni Yönetim ile Karşınızda anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası