reklam

Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları

Server Adı
:
Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2016-08-06 01:55:00
Puan
:
0 OY
Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları
Google Yandex

Metin2 oyununda evlilik nasıl olur kısaca bahsedelim zaten metin2 ve metin2 pvpde evlilik arasında pek bir fark yoktur sadece pvpde evlilik itemlerine kolayca ulaşabilirsiniz metin2 de ise ulaşmanız biraz emek isteyebilir. Mesela söz yüzüğünü metin2 de görevle alırken metin2 pvp serverlerde hemen npcden çekebilirsiniz işte pvpnin böyle kolaylıkları vardır. Gelelim evliliğe ilk önce oynadığınız metin2 pvp'nin NPClerini kontrol edeceğiz. Nasıl kontrol edeceğiz ? Söz yüzüğü, smokin, gelinlik, buket var mı bakacağız. Eğer yoksa evlenmek mümkün değildir ancak gmden isteyerek bu itemleri evlenebilirsiniz başka türlü imkanı yoktur. Eğer köydeki npcde gelinlik smokin buket yok ise bir şansınız daha var 2. köyde seyyar satıcı var bu NPCden itemleri alabilirsiniz söz yüzüğünüde jin-hee öldürerek alabilirsiniz eğer bulamıyorsanız en iyi yöntem gmden istemektir konu sonunda bu itemlerin kodlarını vereceğim zaten sizde gme hemen söylerseniz metin2 pvp serverlerde iteme hemen ulaşmış olursunuz.

Tüm itemleri tamamladıktan sonra 1. köydeki yaşlı kadının yanına gidiyoruz

yaşlı kadın

Resimde gördüğünüz NPC'dir. İtemleri tamamladıktan sonra yanına gidiyoruz damat smokini ve gelin gelinliği ve buketi takmış durumda olmalıdır. Sonra yaşkı kadına tıklıyoruz.

yaşlı kadın

Buradan evlenmek istiyorum seçeneğine tıklıyorsunuz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra metin2 pvpdeki eşinizin adını yazıyorsunuz unutmayın ikinizdede söz yüğüzü olacak eğer olmaz ise aşağıdaki sonucu alırsınız.

yaşlı kadın

Eğer yüzük var ise eşinizin adını yazıyorsunuz ve sizi evlilik yapılacak haritaya yolluyor. Burada evlilik sorumlusu var ordan devama tıklayıp eşinizin adını tekrar giriyorsunuz.Düğünü bitirmek için yine bu sorumludan tıklayarak bitirebilirsiniz düğün metin2 pvpde bundan ibarettir.

11901 smokin kodu , 11903 gelinlik kodu , 50202 buket kodu , 70301 söz yüzüğü

Etiketler

Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları, Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları kayıt, Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları indir, Metin2 pvp nasıl evlenilir ve item kodları anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası