reklam

Metin2 Yedek Alma

Server Adı
:
Metin2 Yedek Alma
Derece
:
Zor
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2016-08-06 01:53:40
Puan
:
0 OY
Metin2 Yedek Alma
Google Yandex

Metin2 pvplerde en önemli noktalardan birisi de yedektir çünkü oyununuza bir zarar geldiği zaman elimizde olan tek çare yedek atıp oyunu geriye sarmak olur. Ama her hatada metin2 pvp serverler hemen geriye sarılmaz çünkü oyuncunun oyuna verdiği 1 saat bile önemlidir ve oyuncu emeğinin gitmesinden hiç hoşlanmaz hatta oyuncu bile kayıp edebilirsiniz. Hayır benim metin2 pvp serverim bozulmaz demeyin ve kesin sizde bu vereceğim script ile hergun belirli saatlerde yedek alın çünkü oyununuza bir zarar geldiğinde eski bir yedeğe dönmekten başka çareniz olamaz sonradan pişmanlık duymak istemiyorsanız sizde yedek almayı unutmayın. Uzatmadan koda geçiyorum.

metin2 pvp yedek alma scripti kodu :

echo -e "33[31mİşleminiz Başlatılıyor.n 
Lütfen Bekleyiniz.33[0m" 
cd /usr/game 
sh sil.sh 
cd /usr 
rm -rf Files1.tar.gz 
tar cvzf Files1.tar.gz game 
cd /var/db 
rm rf Mysql1.tar.gz 
tar cvzf Mysql1.tar.gz mysql 
echo -e "33[31m 
isleminiz Gerceklestirildin 
Loglar Temizlendi - Serverin Komple Yedegi Alındın 
Yedeklern 
/usrn 
/var/dbn 
İçine tar.gz Olarak Kaydedilmiştirn 
Iyi Oyunlar...33[0m"

bu kodları yedek.sh diye bir dosyaya kayıt ettikten sonra metin2 pvpnizin cd /root kısmına atıyorsunuz. Daha sonra yedek alacağımız zaman putty ile bağlanıyoruz ve cd /root & sh yedek.sh yazıp entere tıklıyoruz ve yedek almaya başlıyor bu script puttyde yaptıgınız işlemi kısaltır aslında bu script olmadanda yedek alabilirsiniz metin2 pvp serverler de ama bu yedek alma scripti ile tek adımda alırken işlemleri tek tek yaparsanız adım sayısını artırmış olabilirsiniz. Dediğim gibi bu scriptle pvp serverler de tek tık ile hemen yedek alabilirsiniz.

Etiketler

Metin2 Yedek Alma, Metin2 Yedek Alma kayıt, Metin2 Yedek Alma indir, Metin2 Yedek Alma anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası