razador2

LiteMice

Server Adı
:
LiteMice
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2017-06-19 16:49:28
Puan
:
0 OY
LiteMice
Google Yandex

Sunucu Adı: LiteMice
Host: Yöncü Bilişim Çözümleri
Sunucu Linki: www.litemice.com
Sürüm: 1.363
Başlangıç: 800.000 Peynir, 800.000 Çilek, 500 First ve 100 Seviye
Kurucu: Godmascktr
Türkiyede İlk: Coin Sistemi
Ücretli Satışlar: Coin ve Yetki Satışları

Hiç litemice.com oynadınız mı? Bu oyun dünyanın her yerlerinden farelerle birlikte oynanıyor. Amaç transformice oyunundaki gibi peyniri alıp yuvaya gitmek. Peki ya gidemezseniz ne olacak? İyi bir soru... Yuvaya giremeyip farenizi aç bırakmış olacaksınız. Kim ister ki o tatlı minik fareleri aç bırakmayı? Doğruyu söylemek gerekirse hiç kimse istemez!
Bu fareler dünyasında peynir bir para birimi. Yani o yüzden yaşamak için peynir yemelisiniz ve giyinmek için peynir harcamalısınız. Kim ister ki faresinin çıplak dolaşmasını? Düşünsenize fareniz ortalıkta çıplak olarak dolaşıyor, herkes sizden tiksinir... İşte bu olay tüm fareler arasında var. Demek istediğim şey şu ki farenizi çıplak bırakmayın. Ne de olsa bizim oyunumuzda peyniri bolca size veriyoruz. Farenizi çıplak ve aç bırakmıyoruz. O peynirleri güzel eşyalara harcayın, güzel kürklere harcayın ama saçma şeyler için harcamayın, peyniriniz/çileğiniz bittiğinde sonra siz pişman olursunuz: başkası değil. Ha bir de, farenizi fazla sıkmayın. Ne de olsa onun da eğlenmeye hakkı var! litemice.com yani diğer bir adıyla transformice oyununda farelerinizi eğlendirin! Arkadaşlarıyla sohbet etsinler, etkinliklere katılsınlar, turnuvalara katılsınlar! Ne zarar gelir eğlenmekten?

----> www.litemice.com <----

Etiketler

LiteMice, LiteMice kayıt, LiteMice indir, LiteMice anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası