Serverini Tanıt

LeGrand Mt2

Server Adı
:
LeGrand Mt2
İp/Site
:
Derece
:
Zor
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2017-12-26 20:58:22
Puan
:
0 OY
LeGrand Mt2
Google Yandex

Genel Özellikler *1.Seviye Başlangıç 120.Seviye Bitiş. *Lycan Aktif *Simya Aktif *Kuşak Sistemi Aktif *Offline Shop Sistemi *2 CH Ejder Odası (Seçmeli-Yazmalı / Matematiksel) *Şaman Grup Kutsama Sistemi *Sınırsız Cesaret Pelerini *Hızlı Ekipman Sistemi *Hızlı Hesap Kayıt Sistemi *Sorunsuz Lycan ve Bıçak Savunması *Ox Mapında Binek Engel Sistemi *Ox Mapında Dönüşüm Engel Sistemi *Ox Mapında Chat Engel Sistemi *Ox Mapında Skill Engel Sistemi *Ox Mapında Görünmezlik Sistemi *Lonca Savaşı Ajan Sistemi *Ticaret ve Pazar Geçmişi *Bugsuz Hızlı Kanal Değiştirme *Biyologlar Zor Sürelidir *HP-SP Onaylı Düello Sistemi *Ticaret Camı (Aynası) Sistemi *Sandık Ayna Sistemi *Official Pet Sistemi *Işınlanma Tahtası *Silah Evrim Sistemi *Patronlardan , Metinlerden , Slotlardan düşen eşyaları gösterme sistemi *Lonca Geçmişi Sistemi *Profil Görüntüleme Sistemi *Sorunsuz Kuşak ve Yansıtma Sistemi *Hapishane Sistemi Aktif! *Karakter Güvenlik Sistemi Aktif! Depocudan Madeni para bozdurup - madeni para çevirebilirsiniz. Kütüphane/BK Takas npc'sinden bklarınızı takaslıyabilirsiniz. Kuşak - Kombinasyon - Bonus Emişi ve Yansıtma Sistemi Herhangi bir boss veya metin (slot) üzerine tıkladığınızda neler düşeceğini gösterir. Metinden düşen beceri kitaplarının isimlerini görebilirsiniz. Official Pet Sistemi Aktif! Petinizi Geliştirerek Karakterinize Özellik Alabilirsiniz. Pet İtemleri Ejderha Nemere Razador vb.'den çıkmaktadır. Okey Kart Sistemi Aktifdir.. GM Başlatabilir veya Kapatabilir... Simya sistemi aktif durumdadır. Ticaret Geçmişi Sistemi! Geniş Ticaret Penceresi! Ticaret Yaptığınız Kişilerin ve İtemlerin Kayıtlarını Görebilirsiniz. Kabul Butonuna Basınca Onay Kutusu Açılır. Böylelikle Yanlışlıkla İtem Verme Olasılığı Kalkar! Oyuncunun üzerindeki itemleri görebilirsiniz. Oyun seçeneklerinden itemlerinizi görmelerini engelliyebilirsiniz. Oyunda PM Geldiği An Windowsdaki Taskbar bölümü yanıp söner. Bu sayedede pmlerinizi anlık görebilirsiniz. Offline shop sistemi piyasadakilerden farklıdır. Maximum 2 adet offline shop kurabilirsiniz. Ticaret camı sayesinde pazarlardan item aratabilirsiniz. Satıcıdan bu itemi elde edebilirsiniz. Sandık aynası sistemi sayesinde sandıkların içerisinden çıkabilecek eşyaları görebilirsiniz. Oyun içerisinde F7 tuşuna basarak açabilirsiniz. Oyun içerisine entegre edilmiş ışınlanma tahtası ile kolay seyahat edebilirsiniz. Oyun içerisinde F5 tuşuna basarak açabilirsiniz. Matematiksel Ejderha Sistemi. Şuanlık 2CH Olan ejderha sistemimi yazmalı ve seçmeli olarak düzenlenmiştir. Ejderha Odasına Girdiğinizde görev sekmesini açarak kalan sürenizi görebilirsiniz. 30 Dakika içerisinde ejderhayı öldüremezseniz otomatik olarak odadan atılırsınız. 4 Taş slot açıcı ile itemlerinizde 4. taş slotu açabilirsiniz. Bu item metinlerden düşmektedir. Mobların canını % olarak görebilirsiniz.

Etiketler

LeGrand Mt2, LeGrand Mt2 kayıt, LeGrand Mt2 indir, LeGrand Mt2 anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası