Serverini Tanıt

Kayseri Sohbet

Server Adı
:
Kayseri Sohbet
İp/Site
:
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2015-01-13 17:35:21
Puan
:
0 OY
Kayseri Sohbet
Google Yandex

 

KAYSERİ SOHBET VE CHAT ODALARI

Türkiyenin en büyük illerinden birtaneside KAYSERİ'dir. Bu ilimizdeki insanların genellikle sıcak kanlı ve iyimser huylu olduklarını,sadece gidip gören kişiler biliyor veya arkadaşı olan,akrabası olan,orada yaşayan. Kayserideki vatandaşlarımızın bizlerle beraber yani yanımıza gelerek bizimle sohbet etmelerini haliyle isteriz fakat seviyeli bir şekilde ve duyumlarımıza göre tavırları varsa. Duyumlarımız sıcak kanlı ve iyimser bir kişilik olduklarını söylemektedir. Bunların doğrultusunda Kayseri'ye özel SOHBET ODALARI,açıyoruz.

KAYSERİ SOHBET - Sohbet odalarımızda kayserilere özel kanallarımız ve yarışma odalarımız mevcuttur. Bu mevcut odalarımızda genellikle seviyeli ve sıcak kanlı insanların yer aldığını söyleye biliriz. Sıcak ve seviyeli sohbet etmek istiyorsanız sizleride kayseri ve çevresi ilçe,köy,vilayet'ten giren arkadaşlarımızı bekliyoruz.

KAYSERİ CHAT - Chat odalarımızdada Türkiye genelinden önvelik alan yer yine kayseridir. Kayserinin insanlarının iyimser olduğunu yukarıda belirtmiştik. CHAT kanallarımıza sadece kayserili vatandaşlarımız değil,türkiyeden ve yurt dışından giriş yapan gurbetçilerimizde mevcuttur. Bu mevcutlarla arkadaşlık ve dostluk kurmak istiyorsanız,hemen durmadan nickinizi ( yani takma isminizi ) yazarak sunucumuza giriş yapıp sesli veya görüntülü bir şekilde sohbet etmeye yelken açmış olursunuz. Bütün kayserili hemşehrilimize hoş sohbetler dileriz. SOHBETK Ekibi

Etiketler

Kayseri Sohbet, Kayseri Sohbet kayıt, Kayseri Sohbet indir, Kayseri Sohbet anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası