razador2

Gaf Silkroad

Server Adı
:
Gaf Silkroad
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2017-12-16 22:25:26
Puan
:
0 OY
Gaf Silkroad
Google Yandex

Gaf silkroad 120 cap baslangıc 1m silk coin-gold sistem 14dg +28 sınırdır.

2 ay çalışmalarımız sonunca karşınızdayız yeni ve eğlenceli bir server olarak herkese sunuyoruz.

Coinler Bağdat moblarından düsmektedir oyun başlangıç itemleri +5 sun itemdir.

İtemlerinizi npclerden alabilirsiniz swmiz kervan sistemidir ve üstelik godbles honor gibi vb. npclerde ve sitemizde bulabilirsiniz.

Oyun içinde sık sık eventler olmaktadır.

Oyun içinde rütbeleri npcden alabilirsiniz.

Gaf silkroad Açılmıştır.Dostu sevindirmeye düşmana korku salmaya geldik! Sen de bu maceradaki yerini al ve bu efsanenin bir parçası ol, böylesi 10 yılda bir gelir ancak kaçırıp pişman olma!

Emeğinin değerini bilen herkes oyunumuza davetlidir.
Gaf Silkroad bağımlısı olucağınız, aksiyon ve macera dolu, yenilikçi , oyuncu merkezli orjinal ve temiz bir server olarak oyuncuların ihtiyaçlarını, arzularını karşılamak üzere geliyor.

 

Tek web sitemiz 120.gafsro.com'dur. Arkadaşla hepinizi aramızda görmekden gurur duyarız new sv new player güçlü olan kazanır.Gafsro kanatlandırır hadi durma sende gel 14 dg 120 cap yarı emek yarı pwp Facebook linkimiz:https://www.facebook.com/gafsropvp/?fref=ts

Etiketler

Gaf Silkroad, Gaf Silkroad kayıt, Gaf Silkroad indir, Gaf Silkroad anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası