razador2

Bombom fonksiyonel itemler

Server Adı
:
Bombom fonksiyonel itemler
İp/Site
:
Derece
:
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-06-27 17:26:41
Puan
:
0 OY
Bombom fonksiyonel itemler
Google Yandex

Sentez Taş, İnci, kartları, trompet, düğün öğeler, Muska, ve çeşitli hediye paketleri. Bu öğeler kendi benzersiz işlevlere sahiptir:


İnciler: Rastgele seviyeleri rastgele inci alabilirsiniz.


Kartlar: Bağışıklık, Ürün Kart, Çift Glory, Double Exp ve Renk Kartı dahil. Bağışıklık kart odasının çıkartılmamış olmaktan player önleyebilir; Ürün Kart oyuncu savaş için sınırsız öğeleri kendi sağlar, çift Glory kartı bir kavga sonrasında oyuncunun övgüler iki katına; Çift Uzm oyuncunun Tec iki katına; Renkli Kart bir ekipman rengini değiştirebilirsiniz.


Hoparlör: Trompet ve Horn dahil. Trompet oyuncunun mesajı görmek için aynı kanalda tüm oyuncuları sağlayabilirsiniz; Horn, aynı sunucudaki tüm oyuncular mesajı görmenizi sağlar.


Düğün ürün: Alyans, bir öneri yapmak için bir zorunluluktur.


Muska: Amulet% 15, Muska% 25, ve İlahi Muska dahil. Amulet kullanarak tahkimat / sentezi başarı oranını artırabilir; İlahi Muska başarısız bir istihkam / sentezi için ceza önleyebilirsiniz.


Sentez taş: Ejderha taş, Tiger taş, Vermilion Kuş taş ve yılan taş dahil. Ejderha taş öğenin çeviklik niteliğini geliştirmek; Tiger taş şans artırabilir; Vermilion Kuş taş whileVermilion Kuş taş savunma niteliğini geliştirmek saldırı niteliğini artırabilir.


Metalurji formül: Formula-Dragon, Formula-Tiger, Formula-Vermilion Kuş, Formula-Yılanın, Formula-Uyum, Formula-Ring, Formula-Bilezik, Formula-Pearl, Formula-Dragon, Formula-Tiger, Formula-Vermilion Kuş ve dahil Formula-Yılan gelen taşların metalurji için kullanılabilir; Formula-Ring, yalnızca aynı seviyede ve adı halkalar üzerinde kullanılabilir; Formula-Bilezik sadece aynı seviyede ve adı bilezik kullanılabilir, Formula-Pealan sadece aynı seviyede ve adı inci kullanılır.


Hediye Paketi: Hücum İnci pakette, Savunma İnci pakette, İnci Paketi Özellik dahil, Aziz Beast Paketi, Nugget paketi, Yıldırım paketi, TV Paketi, neşter Paketi'ni, Boy Paketi'ni, Kız Paketi'ni, Mutlu Paketi'ni, Wing Paketi'ni, Wing Mini Paketi'ni, o setleri · Bilezik Paketi, O · Zil Paketi, A · Bilezik Paketi, A · Halka Paketi, D · Bilezik Paketi, D · Bilezik Paketi, L · Bilezik Paketi, L · Zil Paketi. Buy hediye paketi doğrudan, daha sonra tek tek bu öğeleri satın almak daha ucuzdur.

Etiketler

Bombom fonksiyonel itemler, Bombom fonksiyonel itemler kayıt, Bombom fonksiyonel itemler indir, Bombom fonksiyonel itemler anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

zafer2

EmekServerler.Com Neden Biz !

EmekServerler.Com Adresi Bir Çok Kelimede Google de 2011 Yıllarında Lider Olarak Herkezin Aklında Kalıcı Oldu. Artık Sitemizi Yeniden Yapılandırıyor ve Siz Metin2 Sunucu Sahiplerine Metin2 Pvp Serverler Hakkında Server Tanıtımları Yapmaları İçin destek sağlayacağız.

Emekserverler.Com Pvp serverler, Metin2 Pvp Serverler, Bombom, Transformice, Minecraft, Silkroad, Cs Serverler, Knight, 3D oyunlar Emek serveler Tanırım sayfaları

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası